S.O.S. akciová společnost, Olomouc

S námi bezpečí není jen pocit!

Vítejte
na stránkách nejstarší
bezpečností služby
na střední Moravě.

S.O.S. akciová společnost, Olomouc

Je soukromá bezpečnostní služba, založená v prosinci roku 1991. Hlavním cílem jejích tehdejších zakladatelů bylo vytvořit firmu, která by byla schopna poskytovat komplexní služby ochrany osob a majetku na střední Moravě. V této po mnoha letech obnovené profesi se totiž po roce 1989 „narodilo“ velké množství firem, avšak málokterá s jejím komplexním pojetím. Stěžejním programem společnosti se stala ochrana objektů prostřednictvím pultu centrální ochrany a postupně byly služby doplněny o fyzické ostrahy, zřizování elektrických zabezpečovacích a požárních zařízení, CCTV, přepravy cenných zásilek, úklidové služby a další činnosti.

Olomoucký kraj V současné době společnost poskytuje služby více než dvěma tisícům klientů. Má vybudovánu stabilní organizační strukturu, moderní materiálně technické zázemí a více jak pětadvacetileté zkušenosti s ochranou majetku a osob. Na všechny činnosti je zpracována dokumentace dle norem ČSN EN ISO, která v souladu s platnými právními předpisy upravuje postupy jednotlivých pracovníků společnosti v systému ochrany objektů. Společnost úzce spolupracuje s několika našimi i zahraničními firmami, působícími v oblastech zabezpečovací a výpočetní techniky, sítí, telekomunikací, kamerových monitorovacích systémů, požární techniky a úklidu. Tato spolupráce jí, společně s vlastním potenciálem, umožňuje nabídnout technicky i ekonomicky přijatelná řešení pro jednotlivce, malé a střední podnikatele i velké firmy.

S.O.S. akciová společnost, Olomouc je ekonomicky stabilním podnikatelským subjektem. Od svého vzniku nikdy nezměnila svoji právní subjektivitu. Její právní a ekonomická stabilita se promítá i do kvality poskytovaných služeb.

Rychlý kontakt

Mobil:+420 728 982 243
+420 602 516 517

Telefon:+420 585 231 325
+420 585 231 355
+420 585 231 540

Fax:+420 585 223 393

E-mail:sos(zavináč)soska.cz

Člen skupiny Bartoň a Partner

V roce 2017 se S.O.S. akciová společnost, Olomouc stala součástí skupiny Bartoň a Partner. Více se dozvíte zde »

Člen skupiny Bartoň a Partner

© Copyright 2019, S.O.S. akciová společnost, Olomouc. Všechna práva vyhrazena.

Grafika by Maaya Design.